WYDARZENIA

Jarmarki Bożonarodzeniowe

 

jarmark

Życzymy Państwu, aby świąteczne dekoracje stworzyły niezapomnianą atmosferę. Po inspirujące artykuły z naszych magazynów zapraszamy do naszych partnerskich sklepów.
Wesołych i pogodnych Świąt!

 

 

Międzynarodowy Dzień Dziergania
9.06.2018

Przypominamy o nadchodzącym Dniu Dziergania, zwanym też Światowym Dniem Robienia na Drutach w Miejscach Publicznych. Zachęcamy do poszukania informacji na temat spotkań związanych ze świętowaniem Dnia Dziergania w swoich lokalnych społecznościach, fora internetowe również są sprawdzonym źródłem informacji o atrakcjach w tym dniu. Według naszych informacji to dzięki Danielle Landes miłośnicy robienia na drutach i szydełku mają swój dzień, w którym powinni skorzystać z okazji, aby się lepiej poznać i rozwijać wspólnie swoją pasję. Materiały na to wydarzenie można nabyć w naszej hurtowni lub za pośrednictwem handlowców i sklepów z nami współpracujących. Zapraszamy do kontaktu!

kompozycja na 9.06.2018

W regionie województwa śląskiego warsztaty związane z Dniem Dziergania przygotowywane są
w ramach Industriady. Poniżej parę linków:
https://muzeumgornictwa.pl/aktualnosci/114-robotki-na-paluszkach
http://industriada.pl/Program/936773/Wydarzenie/1007967
Natomiast u naszych przedstawicieli można liczyć na zakup niezbędnych akcesoriów do stworzenia własnych, niepowtarzalnych kreacji. Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

 

Sztrykowanie na poziomie

czyli

DRUTOZJAZD

 

Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu wszystkie miłośniczki i miłośników rękodzieła, w szczególności robótek na drutach i szydełku.

Drutozjazd odbędzie się w Kopalni Guido w Zabrzu 28.04.2018 w godzinach 10:00 – 17:00,  w wyjątkowym miejscu 320m pod ziemią.

Więcej szczegółowych informacji na stronie facebooka: Sztrykowanie na poziomie czyli Drutozjazd:

https://www.facebook.com/events/174784236469266/permalink/187185398562483/ 

 

 

 

 

 

 

Dostarczamy materiały do wyrobów rękodzielniczych,

resztę zostawiamy wyobraźni.

Jarmarki Świąteczne

obrazek

Ruszyły Jarmarki Wielkanocne, a my ruszamy z ofertą na wszelkie wielkanocno-wiosenne dodatki, upiększenia i ozdoby domowe

i odzieżowe. Można się u nas zaopatrzyć we wszystkie radosne, wiosenne kolory i wybrać dla siebie materiały, z których samodzielnie możecie wykonać coś oryginalnego.

 

Życzymy udanych zakupów oraz Wesołych Świąt Wielkanocnych spędzonych we własnym wyjątkowym stylu.

 

 

 

 

 

 

 

 

“ROBÓTKI NA PALUSZKACH”

Niezmiernie nam miło przedstawić Państwu książkę dziewiarki, autorki bloga i popularnego programu telewizyjnego “Sztrykowanie na ekranie” – Pani Barbary Palewicz-Ryży oraz autorki zdjęć – Pani Karoliny Kózki-Wrodarczyk, zatytułowaną “Robótki na paluszkach”.
W książce znajdą Państwo wiele ciekawych wzorów wykonanych pionierską techniką rękodzielniczą, która nie wymaga od nas żadnych skomplikowanych narzędzi – wystarczają nasze dłonie i włóczka. Zachęcamy do lektury i wypróbowania tych niezwykle inspirujących sposobów tworzenia prostych wyrobów typu czapka, szalik, opaska, torba, itp.
Takie robótki to okazja do spędzenia czasu z dala od wirtualnego świata, w przypadku dzieci – pomagają one w ćwiczeniu małej motoryki. Polecamy je każdemu, kto chce wykonać coś swojego, oryginalnego i mieć z tego satysfakcję.
Byliśmy na premierze książki w Gliwicach, oto kilka zdjęć z tego wydarzenia:

6  4 5

2

 

Książka jest już dostępna u nas w sprzedaży. O szczegóły zapytaj naszych sprzedawców.