WYDARZENIA

Sztrykowanie na poziomie

czyli

DRUTOZJAZD

 

Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu wszystkie miłośniczki i miłośników rękodzieła, w szczególności robótek na drutach i szydełku.

Drutozjazd odbędzie się w Kopalni Guido w Zabrzu 28.04.2018 w godzinach 10:00 – 17:00,  w wyjątkowym miejscu 320m pod ziemią.

Więcej szczegółowych informacji na stronie facebooka: Sztrykowanie na poziomie czyli Drutozjazd:

https://www.facebook.com/events/174784236469266/permalink/187185398562483/ 

 

 

 

 

 

 

Dostarczamy materiały do wyrobów rękodzielniczych,

resztę zostawiamy wyobraźni.

Jarmarki Świąteczne

obrazek

Ruszyły Jarmarki Wielkanocne, a my ruszamy z ofertą na wszelkie wielkanocno-wiosenne dodatki, upiększenia i ozdoby domowe

i odzieżowe. Można się u nas zaopatrzyć we wszystkie radosne, wiosenne kolory i wybrać dla siebie materiały, z których samodzielnie możecie wykonać coś oryginalnego.

 

Życzymy udanych zakupów oraz Wesołych Świąt Wielkanocnych spędzonych we własnym wyjątkowym stylu.

 

 

 

 

 

 

 

 

„ROBÓTKI NA PALUSZKACH”

Niezmiernie nam miło przedstawić Państwu książkę dziewiarki, autorki bloga i popularnego programu telewizyjnego „Sztrykowanie na ekranie” – Pani Barbary Palewicz-Ryży oraz autorki zdjęć – Pani Karoliny Kózki-Wrodarczyk, zatytułowaną „Robótki na paluszkach”.
W książce znajdą Państwo wiele ciekawych wzorów wykonanych pionierską techniką rękodzielniczą, która nie wymaga od nas żadnych skomplikowanych narzędzi – wystarczają nasze dłonie i włóczka. Zachęcamy do lektury i wypróbowania tych niezwykle inspirujących sposobów tworzenia prostych wyrobów typu czapka, szalik, opaska, torba, itp.
Takie robótki to okazja do spędzenia czasu z dala od wirtualnego świata, w przypadku dzieci – pomagają one w ćwiczeniu małej motoryki. Polecamy je każdemu, kto chce wykonać coś swojego, oryginalnego i mieć z tego satysfakcję.
Byliśmy na premierze książki w Gliwicach, oto kilka zdjęć z tego wydarzenia:

6  4 5

2

 

Książka jest już dostępna u nas w sprzedaży. O szczegóły zapytaj naszych sprzedawców.